Trabzon Haber for Dummies

Tüm Şehirler Karadeniz sahili ile Zigana dağları arasında yer alan Trabzon Karadeniz Bölgesi'nin önde gelen şehirlerinden biridir.

Mezolitik Orta Çağ'a ait mağaralar Kalkolitik Çağ'a ait yerleşim izlerine rastlanmıştır. Bronz Çağı'nda Karadeniz kıyısında Kaşkalar adlı domuz besleyen ve kendir eken savaşçı bir halkın varlığı Hitit kaynaklarında bildirilmektedir.

Your browser isn’t supported any more. Update it to get the greatest YouTube working experience and our hottest options. Find out more

Trabzon’un Şalpazarı ilçesine bağlı Sis Dağı Yaylasında kış aylarında yağan yoğun karın erimesiyle birlikte yayla misafirlerini ağırlamaya başladı.

Bundan sonraki modelle ilgili bakanlığımızın koordinasyonunda iki ilin oluşturacağı product yapı ile beraber start off vereceği konusunda ittifak yapıldı. Bölgenin turizmi açısından çAlright önemli olan bu projede ilgili tüm taraflara teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

Baba yüreği Trabzon'da halkla bayramlaşma applicationı düzenlendi Trabzon’da gece yarısı silahlı kavga:1 yaralı Kurban Bayramı'nın ilk gününde şehit aileleri şehitliğe koştu Trabzon'da karakoyolundan kaçan kurbanlık jandarma drone ile bulundu

Trabzon'da otomobil menfeze saplandı! 1 yaralı Trabzon'da Atatürk fotoğrafına saldırıda yeni gelişme!

You are employing a browser that may not supported by Fb, so we have redirected you to definitely a simpler Model to give you the finest practical experience.

Dar bir sahil şeridinin ardında denize dikey uzanan dağlık bir araziye sahip olan ilin merkezi Boztepe (antik Minthrion tepesi) üzerine kurulmuştur.

” dedi. Uraloğlu, Birleşik Arap Emirlikleri’nin Abu Dabi şehrinden de Trabzon’a direkt uçuş talebi geldiğini, bunu da yakında başlatacaklarının müjdesini verdi. Bakan Uraloğlu, Bu kapsamda Trabzon’a uzun yıllar hizmet verecek Yeni Havalimanı Projesini de yatırım softwareına aldıklarını belirterek, “Yatırımlarımız bunlarla sınırlı değil, Trabzon Büyükşehir Belediyesi ile imzalanan protokol çerçevesinde Trabzon’a 31.nine kilometre uzunluğunda kent içi raylı sistemi de kazandıracağız.” dedi.

twenty Haziran 2024 For eachşembe - 09:thirteen Kurban eti ve sıcaklıklar, balığa talebi azalttı Havaların sıcak olması ve Kurban Bayramında ete olan ilgi balığa karşı talebi azaltırken genelde Arap turistlerin balığı daha çok tercih ettiği belirtildi. Trabzon Balık Hali’nde farklı türlerdeki balık çeşitleri tezgahları süslerken vatandaşın balığı pek tercih edilmemesi balıkçı esnafın işlerini olumsuz etkiliyor. Kurban Bayramı sonrası işlerinin açılmasını beklediklerini belirten balıkçılar, 15 Haziran’da başlayan Kalkan Balığı avında da şu ana kadar beklenen verimin olmadığını kaydettiler. Balıkçı esnaflarından Ahmet Çoğalmış, Kurban Bayramında ete olan ilgiden dolayı işlerinin düştüğünü belirterek “Kurban Bayramı dolayısıyla işlerimiz düşük, birkaç gün geçtikten sonra tekrar artacağını umut ediyorum. Bu sıralar yetiştirme balıklar daha fazla ancak, diğer balık çeşitleri de tezgâhlarımızda yer alıyor.

You might be employing a browser that may not supported by Facebook, so we have redirected you to definitely a less complicated Variation to provde the most effective practical experience.

You happen to be using a browser that may not supported by Fb, so we have redirected you to an easier Edition to supply you with the very best experience.

Trabzon Valisi Aziz Yıldırım da yaptığı konuşmada “Kültür bir milletin yüz yıllar boyunca oluşturduğu değerlerdir. Bunların bazıları tamamen Trabzon Haber sahne oyunlarına dayanır bazıları sadece anlatımlardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *